לקוחות מפרגנים

אסי, חטיבת עסקים, ישראכרט

“סיימנו עכשיו פעילות גיבוש חטיבתית, היה ממש מהנה עם ריל הפקות והצוות של ישראל. עשינו כאן פעילויות מגבשות במגוון דברים, בסופו של דבר מאחורי כל פעולה יש מסר מדהים. לצאת מהשגרה לטבע, קצת להתאוורר, וגם לעבוד על היכולות של שיתוף הפעולה של החטיבה והחברים שעובדים יחד. באמת.. מומלץ ביותר!

סלין מזרחי, חטיבה 10 הראל, צה”ל

אני חייבת להגיד שהיה מהמם!
היינו קבוצה של 30 אנשים. זה היה בול, זה היה פצצה, משעשע, מצחיק, מאתגר, החבר’ה ממש נהנו!
המשחקים, והאתגרים עצמם היו מעל למה שחשבנו; חלק יותר קלים, חלק יותר קשים. ממליצה בחום!

דלית דמרי בנדיק, רשת אורט

ריל הפקות חוויה מהממת לתלמידים וגם לצוותי הוראה, צוות מסור שנותן עבודה מכל הלב, יום מהנה מאתגר בעל ערך מוסף של שיתוף פעולה, עזרה הדדית, התחשבות בזולת, והתמודדות במצבים מורכבים הדורשים פתרון קבוצתי, וכמובן גיבוש חברתי. מתאים לכלל אוכלוסיית בתי הספר בהתאמה. והכי חשוב הנאה עם המון הנעה.

סמדר גולוד, קופ”ח מאוחדת

תודה רבה על הפעילות עבור כנס מערך אחזקה ארצי של קופ"ח מאוחדת. השירות היה מעולה, המדריכים ובראשם אתה ישראל היו מיוחדים ומקצועיים. הפעילויות היו מגוונות מצחיקות ומגבשות. בהחלט נמליץ עליכם!

אלונה, אגף תש”ב, אל-על

תודה רבה לך ישראל על יום נפלא, פעילות מצוינת ומעשירה , ובכלל על כל ההתגייסות, הנכונות והגמישות בהוצאה לפועל גם של שאר ההנאות והפינוקים שלא קשורים בהכרח אליך. נשמח לתת המלצות חמות לכל מי שתפנה אלינו

אביטל גולן ברנס, חברת UPS

ישראללל, היה מוצלח ביותר!!
כל החבר’ה ממש נהנו! תודה על כל הארגון,
הסבלנות והכיף שעשית לנו!!

אין ספק שהתגבשנו ושאמליץ בחום ובאהבה על העשייה המבורכת שלך!
יישר כח ובהצלחה בהמשך הדרך!

אביבית דהן, המרכז הרפואי לגליל

במשך שנתיים רצוף בחרנו בריל הפקות
ישראל היה קשוב ומכיל את כל הרעיונות שלי, והתאים את הפעילויות לצוות הטרוגני מבחינת שפה, ומקצועות שונים. החברה נהנו, הכל היה מאורגן על הצד הטוב ביותר ולי נשאר רק להנות. תודה רבה ישראל!

מיכל גור, חברת שופרסל

היינו קבוצה של 30 עובדים מחברת שופרסל, הפעילות היתה מעולה, מגוונת, הוציאה את המיטב מהעובדים, אשר שיתפו פעולה ונהנו מאד! ישראל והצוות מדהימים, יחסי אנוש לעילה! היה ממש כיף, מומלץ בחום!

שמעון שטרק, מנהל צוות IBM

אתמול עשינו אירוע לצוות של 20 איש.
היה ארגון למופת, הכל היה מוכן לשעה שנקבעה. התגובות שקיבלתי מהצוות שלי היו מצוינות. כולם נהנו, וחזרו מאוד מרוצים. תודה ישראל והצוות על האירוע שהפקתם לנו!

כבר התגבשו איתנו

הייטק

הייטק

חברות

ממשלתי - ציבורי

אקדמיה ובתי ספר

מועצות ועיריות

חברתי ועמותות